Як навчитися робити фокуси з картами? | Стрічка корисних статей

Як навчитися робити фокуси з картами?

Как научиться делать фокусы с картами?

Фокус – це візуальний трюк, що проробляється за допомогою обману зору, відволікаючих маневрів, спритності рук, спеціальної апаратури і підготовленого реквізиту. Щоб правильно показувати карткові фокуси, слід освоїти невидиме глядачеві рух рук, що і є секретом будь-якого фокусу.

А щоб правильно робити карткові фокуси, треба відточити усі рухи до автоматизму, не привертати уваги до своїх рук і тим більше самому на них не дивитися. Крім того, слід вивчити тридцять основних маніпуляцій з картами і їх варіантів.

Також не секрет, що багато карткових пасьянсів і фокуси засновано на рахунку і здатності до запам’ятовування. Тому такі забави корисні для розвитку вищезгаданих якостей.

Демонстрація карткових фокусів на любительському рівні і розкладання пасьянсів не просто приємне заняття, але і хороший спосіб розвитку уважності, поліпшення пам’яті, логічного мислення і обчислювальних здібностей.

Приведемо декілька нескладних описів, щоб ви могли навчитися робити фокуси з картами для друзів.

Вгадувати карти по порядку.

Колоду треба розділити на дві половини і, перевернувши одну з них, скласти разом. Глядачі повинні стояти перед вами. Колоду треба тримати так, щоб вам була видна одна лицьова сторона половини колоди, а присутні бачили іншу.

Заздалегідь необхідно запам’ятати першу карту. Потім називайте її, відведіть руки за спину, і, перевернувши, перекладете нижню карту вгору. Показуйте колоду гостям, а самі в цей час запам’ятовуйте останню, звернену до вас, карту. Фокус цей не складний, у вас вийде усього лише після декількох тренувань.

Вгадати, фігурна карта або проста.

Секрет фокусу знаходиться в тому, що карти дізнаються на дотик. Для цього треба помітити карти, які збираєтеся вгадувати. Наприклад, фігури наколюють тонкою голкою так, щоб на зворотному боці карти залишилися маленькі горбки. Ці горбки невидимі для ока, але ощутимы рукою. При знятті карти горбок промацують і називають, фігурна це карта або проста.

Дізнатися, які карти були вибрані.

Заздалегідь розділите колоду так, щоб в одній частині були усі червоній масті, а в іншій – чорною, але не говорите про це ім. Роздайте ці частини двом глядачам, картинкою вниз. Після цього нехай кожен глядач візьме одну карту зі своєї купки. Запропонуєте запам’ятати кожному узяті ним карти, помінятися, не показуючи карту, і вкласти їх у свої колоди. Можна попросити перемішати їх, але окремо, не змішуючи між собою. Потім, подивившись колоди уважно, легко сказати, які карти були вибрані, адже вони іншого кольору.

Поділитися:

Share to Odnoklassniki
Share to MyWorld
Share to LiveJournal
You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

WordPress: 16.34MB | MySQL:49 | 0.189sec