Як очистити печінку в домашніх умовах | Стрічка корисних статей

Як очистити печінку в домашніх умовах

Как очистить печень в домашних условиях

Печінка – головний фільтр організму. Саме там всмоктуються з крові, переробляються або знешкоджуються усі токсини і продукти розпаду. Тому печінка в першу чергу страждає від неправильного способу життя або несприятливої екологічної обстановки.

Як і будь-який фільтр, печінка потребує періодичного очищення і не завжди може впоратися з цим самостійно. На щастя, чищення печінки можна провести в домашніх умовах самостійно.

За три дні до сеансу чищення печінки треба вживати тільки легку рослинну їжу, особливо налягаючи на свіжовичавлені овочеві або фруктові соки (яблучний, морквяний, буряковий).

В день чищення тіло треба як слід прогріти: з самого ранку одягнутися потепліше і пити гарячі напої. Остання їда (легкою і рослинною) має бути не пізніше полудня, за годину після цього на правий бік покласти грілку. Через 2-3 години, коли область печінки по суб’єктивних відчуттях добре прогріється (і не раніше, ніж через 3-4 години після їди) треба випити невеликими порціями 100-200 г теплої рослинної олії. Краще всього підходить маслинова олія, прогріта приблизно до температури тіла.

Щоб посилити жовчогінний ефект, масло можна пити поперемінно з теплим цитрусовим соком. Можна використовувати лимонний сік або лимонну кислоту (1 ст.л.), розчинену в склянці теплої води. Порція соку випивається по півстакана з інтервалом в 15-20 хвилин.

Після цього можна відпочивати, продовжуючи прогрівати область печінки за допомогою грілки. Через 2-3 години або на ранок почнеться виділення жовчних каменів і нечистот, що супроводжується послаблюючим ефектом.

Ранок після чищення краще почати з яблучного, морквяного або бурякового свіжовичавленого соку, після цього декілька днів не вживати важкої їжі (смаженого, солоного, копченого).

При сильному забрудненні печінки процедуру можна повторювати кілька разів (до чотирьох – для кожної з доль печінки) неповним в 1-2 дні, поки не припиниться видиме виділення печінкових шлаків.

Для початку чищення печінки краще всього підходить середина або закінчення місячного циклу (повний місяць або молодик).

Деякі жовчні камені можуть не відразу вийти, а лише змінити своє положення (що може супроводжуватися болем і кольками). В цьому випадку процедуру треба повторити з точним дотриманням рекомендацій.

При будь-яких хронічних захворюваннях, особливо хворобах шлунково-кишкового тракту, перед чищенням треба порадитися з лікарем.

Поділитися:

Share to Odnoklassniki
Share to MyWorld
Share to LiveJournal
You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

WordPress: 16.34MB | MySQL:49 | 0.180sec