Як дзвонити по Skype на міські і мобільні телефони?

У цій статті я розповім про те, як викачати і встановити програму Skype, і про те, що треба, щоб дзвонити через Skype на міські і мобільні номери.

По Skype можна безкоштовно дзвонити з комп’ютера на комп’ютер (за наявності веб камери, або хоч би мікрофону і динаміків) або з комп’ютера на стаціонарний або мобільний телефон. Для дзвінка з комп’ютера через Skype на мобільний або міський телефон треба мати:

1) Підключення до інтернету.

2) Програму Skype. Викачувати її краще з офіційного сайту skype.com(версію для своєї операційної системи) в розділі “Завантажити Skype”.

3) Гроші на рахунку Skype або сплатити тарифний план і використовувати включений в нього час розмови.

Внести гроші на рахунок в скайп можна за допомогою платіжних систем Yandex -деньги, Webmoney, Paypal, Visa, MasterCard і деяких інших. Для цього потрібно увійти до свого акаунту на Skype.com і перейти по посиланню “Поповнити рахунок” Внести гроші на рахунок в скайп можна за допомогою платіжних систем Yandex -деньги, Webmoney, Paypal, Visa, MasterCard і деяких інших. Для цього потрібно увійти до свого акаунту на Skype.com і перейти по посиланню “Поповнити рахунок”

Щоб дзвонити, треба відкрити програму Skype, перевірити, чи є у вас гроші на рахунку, перейти по посиланню “Подзвонити на звичайний телефон”, вибрати країну, набрати номер (з кодом країни і міста) і натиснути на зелену кнопку – “Подзвонити”

Треба пам’ятати, що

1. За усі дзвінки на стаціонарні і мобільні телефони, сплачені засобами з рахунку в Skype, окрім плати за дзвінок, стягується плата за з’єднання.
2. За дзвінки, зроблені у рамках підписок на дзвінки без обмежень (передоплачених тарифних планів) плата не стягується.
3. Якщо Ви жодного разу не скористаєтеся грошима, що знаходяться на Вашому рахунку в Skype, протягом 180 днів, баланс на Вашому рахунку в Skype деактивуватиме. Рахунок можна потім активувати і використовувати, але повернути активовані гроші вже не можна.
4. Для детальнішої інформації прочитайте “Умови обслуговування Skype” – http://www.skype.com/intl/ru/legal/terms/voip/

 

Поділитися:

Share to Odnoklassniki
Share to MyWorld
Share to LiveJournal

No related posts.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

загрузка...
sitemap ссылка справочник телефонов по чебоксарам ссылка ссылка mts телефонный справочник казахстана 2012 года как найти электронный адрес человека по фамилии и имени программы для поиска людей через номер мобильного телефона москва база телефонов адрес база волгоград найти человека по фамилии мегафон телефонная база данных справочник телефонов как найти по адресу номер телефона г уфа найти адрес по телефону и фамилии уфа телефонная база г ташкента демо версии егэ 2012 за 9 класс егэ справочник телефонов в городе полярные зори демонстрационные материалы по егэ демонстрационные варианты егэ по алгебре за 2012 год online тесты демонстрационный тест егэ по географии 2012 тесты и ответы по химии егэ 11 класс скачать адресно телефонная база данных по санкт петербургу тесты егэ 9 класс математика тесты по математике егэ 2012 демо версия егэ по математике в 9 классе математика тут егэ Голубев sitemap