Як дзвонити по Skype на міські і мобільні телефони? | Стрічка корисних статей

Як дзвонити по Skype на міські і мобільні телефони?

У цій статті я розповім про те, як викачати і встановити програму Skype, і про те, що треба, щоб дзвонити через Skype на міські і мобільні номери.

По Skype можна безкоштовно дзвонити з комп’ютера на комп’ютер (за наявності веб камери, або хоч би мікрофону і динаміків) або з комп’ютера на стаціонарний або мобільний телефон. Для дзвінка з комп’ютера через Skype на мобільний або міський телефон треба мати:

1) Підключення до інтернету.

2) Програму Skype. Викачувати її краще з офіційного сайту skype.com(версію для своєї операційної системи) в розділі “Завантажити Skype”.

3) Гроші на рахунку Skype або сплатити тарифний план і використовувати включений в нього час розмови.

Внести гроші на рахунок в скайп можна за допомогою платіжних систем Yandex -деньги, Webmoney, Paypal, Visa, MasterCard і деяких інших. Для цього потрібно увійти до свого акаунту на Skype.com і перейти по посиланню “Поповнити рахунок” Внести гроші на рахунок в скайп можна за допомогою платіжних систем Yandex -деньги, Webmoney, Paypal, Visa, MasterCard і деяких інших. Для цього потрібно увійти до свого акаунту на Skype.com і перейти по посиланню “Поповнити рахунок”

Щоб дзвонити, треба відкрити програму Skype, перевірити, чи є у вас гроші на рахунку, перейти по посиланню “Подзвонити на звичайний телефон”, вибрати країну, набрати номер (з кодом країни і міста) і натиснути на зелену кнопку – “Подзвонити”

Треба пам’ятати, що

1. За усі дзвінки на стаціонарні і мобільні телефони, сплачені засобами з рахунку в Skype, окрім плати за дзвінок, стягується плата за з’єднання.
2. За дзвінки, зроблені у рамках підписок на дзвінки без обмежень (передоплачених тарифних планів) плата не стягується.
3. Якщо Ви жодного разу не скористаєтеся грошима, що знаходяться на Вашому рахунку в Skype, протягом 180 днів, баланс на Вашому рахунку в Skype деактивуватиме. Рахунок можна потім активувати і використовувати, але повернути активовані гроші вже не можна.
4. Для детальнішої інформації прочитайте “Умови обслуговування Skype” – http://www.skype.com/intl/ru/legal/terms/voip/

 

Поділитися:

Share to Odnoklassniki
Share to MyWorld
Share to LiveJournal
You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

WordPress: 16.22MB | MySQL:49 | 0.163sec