Що робити, якщо ростуть вусики? | Стрічка корисних статей

Що робити, якщо ростуть вусики?

Что делать, если  растут усики?“Носити або збрити” – дасте відповідь ви.
Так, адже я не сказала, йдеться про жінку. Вуса їй, звичайно, ні до чого, а, якщо почати збривати, то доведеться повторювати процедуру щодня, а характерна синява над верхньою губою все одно видасть проблему.

Як собі допомогти?
Неодмінно отримати консультацію ендокринолога. А тим часом позбавлятися від небажаних волосків самостійно.

Можна видаляти волоски пінцетом. Боляче, звичайно, але в ім’я краси можна і потерпіти. Знервовану від процедури шкіру змастити потім поживним кремом.

Можна змащувати зону над верхньою губою перекисом водню. Волоски освітляться, і будуть менш помітними. При повторних обробках волоски стануть ламкими, коротшатимуть і будуть практично непомітними.

Раніше ефективно користувалися пастою “Нури”, в основному, для видалення волосся в пахвовій западині. Наніс пасту на 10 хвилин, змив – і шкіра як у немовляти. Деякі відчайдушні модниці з успіхом наносили пасту на вусики. Але все таки потрібно перевірити, чи не з’явиться алергічна реакція.

Як знайти вихід з ситуації?
У косметичних салонах проводять депиляцию – тимчасове видалення волосся. Процедура спрямована на видалення волоса, що показався над шкірою. А також роблять епіляцію – видалення волосся назавжди. Дія при цьому виявляється на волосяні фолікули – зону зростання волосся.

Це хімічні і електричні методи. У домашніх умовах вони непридатні.
Будинки користуються кремом депілятором. Ефект гладкої шкіри на тиждень забезпечений.
Ще будинки проводять епіляцію воском і сахаром- шугаринг. У обох випадках ефект тягнеться на три тижні. Віск доводять до температури плавлення, дають небагато остигнути, наносять на шкіру, згори притискують смужки, і одним ривком “проти шерсті” волосся віддаляється.

Шугаринг: з води, цукру і натуральних добавок вариться густа паста. Вона захоплює волоски. Ривком по зростанню волосся волоски віддаляються.

У народної медицини є свої ефективні методи видалення. Спалити шкаралупу волоського горіха. Із золи приготувати щелок. Їм змочити волосисту зону.

Можна обробити волоски соком зеленого волоського горіха, соком молочаю і соком втеч виноградної лози.

Дуже ефективно, схвалене дерматологами і фармацевтами, засіб Beauty, що назавжди знищує волосяні фолікули.

Поділитися:

Share to Odnoklassniki
Share to MyWorld
Share to LiveJournal
You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

WordPress: 16.34MB | MySQL:49 | 0.163sec