Що робити, якщо в холодильнику неприємно пахне?

Что делать, если в холодильнике неприятно пахнет?У житті кожної хазяйки може статися така прикрість, як неприємний запах в холодильнику. Що робити, якщо це сталося з вами? Я підкажу декілька простих способів, а ви виберіть відповідний вам.

- Помийте холодильник, заздалегідь вимкнувши його з розетки. Особливу увагу приділите отвору для зливу, оскільки в нім часто накопичується всяке сміття.

- В рівних пропорціях змішайте воду з оцтом. Змочивши в цьому складі губку, зсередини протріть холодильник. Щоб зовсім позбавитися від запаху, покладете в нього невелику кількість вати, просоченої оцтом, на маленький проміжок часу.

- Обробіть нашатирним спиртом стінки вашого холодильника, і деякий час не закривайте його.

- Подрібнене вугілля насипте в блюдце і помістите його в холодильник.

- Добре промийте ваш холодильник, потім протріть його лимонним соком. Лимон розріжте на часточки і залиште усередині на пару днів.

- Також добре вбирає неприємний запах шматочок чорного хліба. Помістите його на кожну поличку в холодильнику. Ті ж самі враження справляють зерна рису, цукор, апельсинові кірочки, сіль, чебрець, куркума, кориця, естрагон і шматочки сиру.

- Розріжте лимон навпіл, приберіть м’якуш, а в половинки, що залишилися, покладете харчову соду. Розкладете це в холодильнику приблизно на тиждень.

- Помістите в холодильник посуд з меленою кавою. Зазвичай, вже через 12 годин в нім відчувається приємний кавовий аромат, а неприємного як і не бувало.

- Існують також спеціальні пристосування для поглинання неприємного запаху.

Наприклад, іонізатор-освіжувач повітря позбавить вас проблем пов’язаних з питанням, що зробити, щоб позбавитися від неприємного запаху в холодильнику.

Поділитися:

Share to Odnoklassniki
Share to MyWorld
Share to LiveJournal

No related posts.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

загрузка...
sitemap ссылка справочник телефонов по чебоксарам ссылка ссылка mts телефонный справочник казахстана 2012 года как найти электронный адрес человека по фамилии и имени программы для поиска людей через номер мобильного телефона москва база телефонов адрес база волгоград найти человека по фамилии мегафон телефонная база данных справочник телефонов как найти по адресу номер телефона г уфа найти адрес по телефону и фамилии уфа телефонная база г ташкента демо версии егэ 2012 за 9 класс егэ справочник телефонов в городе полярные зори демонстрационные материалы по егэ демонстрационные варианты егэ по алгебре за 2012 год online тесты демонстрационный тест егэ по географии 2012 тесты и ответы по химии егэ 11 класс скачать адресно телефонная база данных по санкт петербургу тесты егэ 9 класс математика тесты по математике егэ 2012 демо версия егэ по математике в 9 классе математика тут егэ Голубев sitemap