Що робити, якщо в холодильнику неприємно пахне? | Стрічка корисних статей

Що робити, якщо в холодильнику неприємно пахне?

Что делать, если в холодильнике неприятно пахнет?У житті кожної хазяйки може статися така прикрість, як неприємний запах в холодильнику. Що робити, якщо це сталося з вами? Я підкажу декілька простих способів, а ви виберіть відповідний вам.

– Помийте холодильник, заздалегідь вимкнувши його з розетки. Особливу увагу приділите отвору для зливу, оскільки в нім часто накопичується всяке сміття.

– В рівних пропорціях змішайте воду з оцтом. Змочивши в цьому складі губку, зсередини протріть холодильник. Щоб зовсім позбавитися від запаху, покладете в нього невелику кількість вати, просоченої оцтом, на маленький проміжок часу.

– Обробіть нашатирним спиртом стінки вашого холодильника, і деякий час не закривайте його.

– Подрібнене вугілля насипте в блюдце і помістите його в холодильник.

– Добре промийте ваш холодильник, потім протріть його лимонним соком. Лимон розріжте на часточки і залиште усередині на пару днів.

– Також добре вбирає неприємний запах шматочок чорного хліба. Помістите його на кожну поличку в холодильнику. Ті ж самі враження справляють зерна рису, цукор, апельсинові кірочки, сіль, чебрець, куркума, кориця, естрагон і шматочки сиру.

– Розріжте лимон навпіл, приберіть м’якуш, а в половинки, що залишилися, покладете харчову соду. Розкладете це в холодильнику приблизно на тиждень.

– Помістите в холодильник посуд з меленою кавою. Зазвичай, вже через 12 годин в нім відчувається приємний кавовий аромат, а неприємного як і не бувало.

– Існують також спеціальні пристосування для поглинання неприємного запаху.

Наприклад, іонізатор-освіжувач повітря позбавить вас проблем пов’язаних з питанням, що зробити, щоб позбавитися від неприємного запаху в холодильнику.

Поділитися:

Share to Odnoklassniki
Share to MyWorld
Share to LiveJournal
You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

WordPress: 16.34MB | MySQL:49 | 0.221sec