Як визначити місцезнаходження людини | Стрічка корисних статей

Як визначити місцезнаходження людини

Как определить местонахождение человека

Завдяки сучасним технологіям вичислити місцезнаходження людини можна за допомогою номера його мобільного телефону. Треба лише скористатися спеціальною послугою, зв’язку, що надається оператором.

Інструкція
1
Якщо ви є користувачем мережі “Мегафон”, тоді ви можете скористатися декількома сервісами. Наприклад, на деяких тарифах (таких, як “Ринг-Динг” і “Смешарики”) абоненти-батьки можуть визначати місцезнаходження своїх дітей. Ці два вказані тарифи – далеко не усе, існує цілий список. Знайти його (як і детальніші відомості про послугу) можна на офіційному сайті оператора.
2
Іншим видом пошуку можуть скористатися абсолютно усі абоненти без виключень. Для цього вам необхідно ввести в рядок пошуку адресу locator.megafon.ru, перейти по посиланню і заповнити форму запиту, що з’явилася. Після її відправки оператор пришле вам координати місцезнаходження людини і карту, на якій вони будуть відмічені (її перегляд можливий як на комп’ютері, так і на телефоні). Окрім сайту, існує також короткий номер 0888 і USSD -номер *148* номер абонента# (номер вказуйте, починаючи з 7, а не з 8). Оператор зніме з вашого особового рахунку 5 рублів (за відправку кожного запиту).
3
Оператор зв’язку “МТС” теж пропонує своїм абонентом послугу, що дозволяє шукати інших абонентів, називається вона “Локатор”. Для того, щоб відправити операторові запит, ви повинні набрати SMS -сообщение з номером розшукуваного абонента і його ім’ям, а потім відправити це повідомлення по номеру 6677. Через декілька хвилин після обробки запиту той абонент, якого ви шукайте, отримає про це повідомлення. Його він повинен буде або відхилити, або підтвердити. Якщо він підтвердить його, тоді на ваш номер будуть вислані координати місцезнаходження. Вартість використання послуги складає близько 10 рублів (точна сума визначатиметься параметрами вашого тарифного плану).
4
У “Билайне” треба спочатку активувати послугу, і тільки потім користуватися їй. Для активації скористайтеся безкоштовним номером 06849924, а для відправки запиту – номером 684. Останній номер призначений для смс-сообщений (у тексті повинна знаходитися буква L). Вартість цієї послуги складає 2 рублі 05 копійок.

Поділитися:

Share to Odnoklassniki
Share to MyWorld
Share to LiveJournal
You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

WordPress: 16.2MB | MySQL:47 | 0.155sec