Правила сервіровки столу

Сервировка столаМайстерно сервірований стіл підніме настрій гостям і домочадцям, а страви покажуться особливо апетитними. Проявляючи фантазію в прикрасі столу, не слід забувати про правила сервіровки. Накривають стіл добре вигладженою, бездоганно чистою скатертиною. Вона повинна покривати увесь стіл, звисаючи на 20-30 см. Під скатертину підкладете м’яку щільну тканину, щоб оберегти поверхню столу від ушкодження і приглушити стук приладів і тарілок. При особливо урочистих і офіційних зустрічах використовують білу скатертину, а полотняні серветки кладуть на основну тарілку. На дружніх зустрічах серветка може лежати поряд з основною тарілкою, або на маленькій тарілці для хліба. Скатертина може бути і кольоровий. Найкрасивіші кольори – темно-червоний, рожевий, блакитний, зеленуватий. Головне, щоб колір скатертини гармоніював з кольором прикрас, серветок, сервізу.
Столові прилади ставлять (кладуть) строго симетрично. Центр столу обов’язково виділяють: на середину ставлять красиво прикрашене головне блюдо, або квіти.
Що сидить не повинні заважати ніжка столу і лікті сусідів, тому їх тарілки повинні відстояти один від одного на відстані 60-70 см
Посуд ставлять по прямій лінії, відступивши від краю столу на 4-5 см. Залежно від числа тих, що сидять за столом, 2-3 тарілки з тонкими скибочками чорного і білого хліба розташовують так, щоб хліб знаходився по можливості близько до кожного приладу. Спочатку ставлять дрібну столову тарілку, на неї закусочну. Праворуч від дрібної тарілки кладуть ложку для супу і ніж. При повній сервіровці зліва від ложки кладуть 3 ножі: ближче до ложки – ніж для закусок, далі – ніж для рибних блюд і біля тарілки – ніж для м’ясних блюд. У такому ж порядку, як і ножі, тільки зліва від тарілки, кладуться відповідно до 3 вилки (для закусок, рибних і м’ясних блюд). Якщо збираються друзі, знайомі, родичі, то така кількість приладів не обов’язкова.
Ложки і вилки повинні лежати опуклою стороною вниз, ножі – лезом до тарілки, щоб вони не зіпсували скатертину і стіл.
Якщо намічена легка вечеря, на столі розмістите тарілки з холодним м’ясом, салатами, сиром, шинкою, іншими продуктами для бутербродів, а також масельнички з вершковим маслом.
Перед кожним гостем слід поставити десертну тарілку, поклавши на неї чайну серветку. Праворуч від тарілки – десертний ніж, ліворуч – десертну вилку.
Головне в сервіровці – зручність, краса, тому не варто захаращувати стіл.
Паралельно краю столу прямо за тарілкою кладуть десертну (чайну) ложку, ніж для фруктів. А ножик для масла кладеться на тарілку для хліба, що стоїть зліва від основної тарілки. З лівого ж боку від тарілки, трохи ближче до центру, ставлять прилади для перцю, солі, гірчиці і судки з соусами.
Вино (окрім шампанська) треба поставити у відкупорених пляшках з ретельно очищеними шийками. Горілку і настоянки краще подавати в карафах.
Закуски розташовують в різних місцях столу.
У кожного приладу слід поставити чарку для горілки, фужер для вина, високу стопку для мінеральної і фруктової води.
Не забудьте прикрасити стіл живими кольорами, але без сильного аромату. Їх розміщують в невисоких вазах посередині столу, або в двух-трех місцях по середній лінії столу.
Якщо число тих, що обідають велике, блюда зручніше розносити. При цьому дотримується правило: коли розносять страву, вже розкладену на тарілки, його подають гостю з правого боку. Якщо страва подається на блюді і гість повинен сам покласти його собі на тарілку, підходять до гостя з лівого боку.
У обіднього столу (біля місця хазяйки) можна поставити столик, на якому поміщають миску с. супом, чисті тарілки і тому подібне
До чаю стіл сервірують по-іншому. Накривають його кольоровою скатертиною. Чайник з окропом або самовар ставлять на маленький столик, присунений впритул до краю столу біля місця хазяйки, що розливає чай. Тут же розташовують чайний посуд (чашки, склянки).
У центрі столу ставлять вази з цукерками, варенням, джемом, біля них – сухарниці з печивом, тарілочки з тонко нарізаним лимоном. Добре до такого столу подати 1-2 пляшки десертного вина, фрукти. Вино розмістите рівномірно по усьому столу.

Поділитися:

Share to Odnoklassniki
Share to MyWorld
Share to LiveJournal

No related posts.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

загрузка...
sitemap ссылка справочник телефонов по чебоксарам ссылка ссылка mts телефонный справочник казахстана 2012 года как найти электронный адрес человека по фамилии и имени программы для поиска людей через номер мобильного телефона москва база телефонов адрес база волгоград найти человека по фамилии мегафон телефонная база данных справочник телефонов как найти по адресу номер телефона г уфа найти адрес по телефону и фамилии уфа телефонная база г ташкента демо версии егэ 2012 за 9 класс егэ справочник телефонов в городе полярные зори демонстрационные материалы по егэ демонстрационные варианты егэ по алгебре за 2012 год online тесты демонстрационный тест егэ по географии 2012 тесты и ответы по химии егэ 11 класс скачать адресно телефонная база данных по санкт петербургу тесты егэ 9 класс математика тесты по математике егэ 2012 демо версия егэ по математике в 9 классе математика тут егэ Голубев sitemap