Як виправити дитині сутулість ?

“Не сутулься, тримай спину прямо” – ці слова ми чуємо з дитинства від своїх пап і мам, і ось вже ми твердимо ці фрази своїм дітям ..

Передаючи ці слова з покоління в покоління, ми, іноді забуваємо, що правильна постава дитини – це турбота дорослих !

Вже зовсім близько початок навчального року і варто потурбуватися не лише про нову шкільну форму, зошити і ручки. Набагато важливіше придбати ті предмети і речі, які допоможуть дитині тримати поставу.

Портфель, ранець.

Медики вважають, що вага шкільного ранця або рюкзака з усім вмістом не повинна перевищувати в початкових класах 5% ваги дитини, для школярів постарше не більше 10%. Практично -это нездійсненно, щодня дитині доводитися носити за спиною, як мінімум, чотирикілограмовий вантаж. Тому рюкзак має бути як можна легше, тобто до 1 кг. Розмір рюкзака – від шиї до сідниць; це дозволить рівномірно розподілити навантаження на хребет. Спинка – тверда, краще з ортопедичними вкладками. Лямки – широкі, з можливістю регулювання.

Взуття

Причиною викривлення хребта дуже часто є плоскостопість. Річ у тому, що при ходьбі, нормальна стопа людини служить універсальним амортизатором. Якщо зведення стопи плоске, функцію амортизатора доводиться виконувати хребту, що врешті-решт, він викривляється. На жаль, сучасне дитяче взуття сприяє розвитку плоскостопості. Щоб запобігти процесу розвитку плоскостопості медики рекомендують використовувати ортопедичні устілки.

Крісло

Останнім часом, у продажу стали з’являтися моделі дитячих крісел без спинки. І це не випадково. Саме спинку робочого крісла багато фахівців вважають винуватицею формування неправильної постави, спираючись на спинку крісла, дитина звикає сидіти в скорченій позі. Щоб не сутулитися, потрібно сидіти на краєчку стільця або крісла, так що спинка зовсім не потрібна. А є моделі крісел, які дозволяють розгойдуватися. Виявляється, такі “гойдалки” дуже корисні для постави, щоб утримати рівновагу, дитина розпрямляє плечі і розвантажує хребет.

Ліжко

Матрац, на якому спить дитина, не має бути жорстким. Проте і м’яка перина шкідлива. Самий кращий варіант, який рекомендують фахівці придбати ортопедичний матрац. Пружинний або поліуретановий з термопластичним матеріалом, він прекрасно уприспосабливается до вигинів тіла. Не забудьте також придбати спеціальні грати з гнутих дощечок.

Поділитися:

Share to Odnoklassniki
Share to MyWorld
Share to LiveJournal

No related posts.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

загрузка...
sitemap ссылка справочник телефонов по чебоксарам ссылка ссылка mts телефонный справочник казахстана 2012 года как найти электронный адрес человека по фамилии и имени программы для поиска людей через номер мобильного телефона москва база телефонов адрес база волгоград найти человека по фамилии мегафон телефонная база данных справочник телефонов как найти по адресу номер телефона г уфа найти адрес по телефону и фамилии уфа телефонная база г ташкента демо версии егэ 2012 за 9 класс егэ справочник телефонов в городе полярные зори демонстрационные материалы по егэ демонстрационные варианты егэ по алгебре за 2012 год online тесты демонстрационный тест егэ по географии 2012 тесты и ответы по химии егэ 11 класс скачать адресно телефонная база данных по санкт петербургу тесты егэ 9 класс математика тесты по математике егэ 2012 демо версия егэ по математике в 9 классе математика тут егэ Голубев sitemap