Де збирати гриби, лисички, опеньки, грузді, підберезники, отруєння грибами

Гриби – цінний продукт харчування : завдяки високому вмісту білку вони можуть замінити м’ясо, в них багато корисних з’єднань фосфору, калію, магнію, цинку і сірки, вітамінів A, B, D, PP. Зараз сама пора збирати “лісовий хліб”. Як не помилитися, щоб на тарілку випадково не потрапив отруйний гриб?

У Україні налічується близько 100 видів їстівних грибів, але зазвичай грибники обмежуються найбільш відомими 10 − 15 видами. Ми вибрали найпопулярніші і умовно безпечні для домашнього вживання.

Лисички

Где собирать грибы, лисички, опята, грузди, подберезовики, отравление грибами

Фото Shutterstock
Фото на головній Shutterstock

Руді сестрички з’являються в лісах в середині літа: це дуже ароматний гриб, що чудесно вписується в легкі літні салати. Лисички добре поєднуються з картоплею – як в печені, так і в начинках для пирогів. І прекрасно переносять заморожування: відправте до морозилки пару кілограм і зможете порадувати близьких ароматним рагу або пирогом під Новий рік. Лисички ніколи не бувають червивими: в них міститься речовина хинноманоза, згубно діюча на членистоногих і гельмінтів усіх видів. Ергостабіл, другий компонент, позитивно впливає на ферменти печінки.

Як дізнатися: яскраво-помаранчевий гриб з хвилястими краями і пластинками, що товщають ближче до ніжки.

Двійник: часті тонкі пластинки і м’який, не пружний м’якуш – ознаки помилкової лисички.

Опята

Где собирать грибы, лисички, опята, грузди, подберезовики, отравление грибами

Фото Shutterstock

Веселі хлопці, що ростуть великими колоніями на пнях, мало котируються в Європі, але у нас добре обізнані про їх корисні властивості. У опятах містяться корисні для кровотворення мідь і цинк, вони мають легку послаблюючу дію. У народній медицині сок опят використовували для виведення бородавок, та і зараз цілителі рекомендують їх як допоміжний засіб для лікування золотистого стафілокока. Крім того пізні опята славляться противірусною дією.

Як дізнатися: ростуть купчасто на стволах живих дерев і їх пнях. Ніжки і капелюшки покриті рідкісними лусочками. У верхній частині ніжки, під капелюшком є виражене кільце.

Двійник: якщо на ніжці немає лусочок і кільця, це отруйний лжеопенок.

Підберезники

Где собирать грибы, лисички, опята, грузди, подберезовики, отравление грибами

Фото gribochki.com.ua

Підберезник живе під березами – і навіть зустрічається в тундрі і лісотундрі. У Карелії його жартома називають “надберезовиком” – іноді зустрічаються екземпляри вище карликових дерев. Має підвищену цінність: в нім багато білку і харчових волокон, діючих усередині організму як пилосос. Його можна гасити, смажити, сушити і додавати в супи. Єдине, що не можна робити з підберезником – маринувати.

Як дізнатися: капелюшок – від білої до майже чорної, частіше – коричнева, ніжка товщає до основи.

Двійник: жовчний гриб на зламі, на відміну від підберезника, червоніє. У помилкового підберезника внутрішня трубчаста частина капелюшка має рожевуватий відтінок.

Грузді

Где собирать грибы, лисички, опята, грузди, подберезовики, отравление грибами

Фото Shutterstock

На заході цей гриб вважається неїстівним із-за гіркого смаку, а ось у нас його уміють приручити. Зазвичай грузді відправляють на засолювання – за старих часів його вважали “царем грибів” і в промислових кількостях поставляли до імператорського двору. Щоб видалити гіркоту, грузді вимочують у воді близько діб, регулярно міняючи воду, потім промивають і замочують ще на один день. Окрім міцного, ароматного м’якуша, грузді хороші фітонцидами, корисними при захворюванні легких і зменшуючих запалення в бруньках.

Як дізнатися: воронкоподібний капелюшок із загорнутим опушеним краєм, м’якуш ламкий з характерним запазхом, що нагадує фруктовий.

Двійник: усі види груздів вважаються умовно їстівними, але вимагають попередньої обробки.

Правила безпеки

  • Якщо є хоч крапля сумніву в їстівності гриба – краще його викиньте.
  • Перезрілим, червивим, осклизлым грибам місце у відрі для сміття.
  • Те, що гриб злегка підточений черв’яками, всупереч помилці, не говорить про його їстівність.
  • Гриби треба обробляти в день збору або зберігати в холодильнику у відділенні для салатів без упаковки. Це швидкопсувний продукт, і якщо часу мало – просто перемийте їх і заморозьте.
  • Для усіх видів грибів рекомендована теплова обробка. Для лісових – відварювання, воду треба поміняти як мінімум двічі.
  • Не збирайте гриби уздовж трас, залізниць, в екологічно неблагополучних районах – гриби мають властивість накопичувати токсини. З цієї ж причини купуйте лісові дари тільки після пред’явлення продавцем довідки від санітарно-ветеринарної лабораторії ринку.
  • Не збирайте і не купуйте гриби з бульбоподібним потовщенням біля основи ніжки – це одна з головних ознак отруйності.
  • Якщо через 2 − 24 години після обіду з грибами відчуєте себе погано, обов’язково дзвоните в швидку: впоратися з отруєнням без ускладнень допоможуть оперативність і кваліфікована допомога лікарів.

Поділитися:

Share to Odnoklassniki
Share to MyWorld
Share to LiveJournal

No related posts.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

загрузка...
sitemap ссылка справочник телефонов по чебоксарам ссылка ссылка mts телефонный справочник казахстана 2012 года как найти электронный адрес человека по фамилии и имени программы для поиска людей через номер мобильного телефона москва база телефонов адрес база волгоград найти человека по фамилии мегафон телефонная база данных справочник телефонов как найти по адресу номер телефона г уфа найти адрес по телефону и фамилии уфа телефонная база г ташкента демо версии егэ 2012 за 9 класс егэ справочник телефонов в городе полярные зори демонстрационные материалы по егэ демонстрационные варианты егэ по алгебре за 2012 год online тесты демонстрационный тест егэ по географии 2012 тесты и ответы по химии егэ 11 класс скачать адресно телефонная база данных по санкт петербургу тесты егэ 9 класс математика тесты по математике егэ 2012 демо версия егэ по математике в 9 классе математика тут егэ Голубев sitemap