Як з паперу зробити капелюх своїми руками? | Стрічка корисних статей

Як з паперу зробити капелюх своїми руками?

Как из бумаги сделать шляпу своими руками?

Головний убір може перетворити будь-яку урочистість на тематичне представлення. Попереду новорічні маскаради і в цей час питання новорічного костюма стає особливо актуальним. Капелюх потрібний до будь-якого маскарадного костюма для хлопчиків і чоловіків, а зробити її своїми руками дуже просто і не займе багато часу.

Найвдячніший матеріал для виготовлення такого головного убору – папір і картон. Ці матеріали взагалі підходить для виготовлення практично будь-яких елементів маскарадного костюми, капелюхи тут не виключення.

Отже, як з паперу зробити капелюх “Циліндр”?

Как из бумаги сделать шляпу своими руками?

Найпопулярніший головний убір для костюмованого балу – циліндр. Це високий головний убір з плоским верхом. Цей елемент костюма – невід’ємна частина образу аристократа, фокусника, капелюшника та ін. Причому, зробивши верх циліндра трохи нижче, а поля зробимо великими і загнемо догори, ми отримаємо просто прекрасний капелюх ковбоя.

Процес виготовлення циліндра зовсім не складний і ви легко з ним впораєтеся. Для виробу вам знадобляться: Лист картону, шматок чорного сатину, шовку або оксамиту, тюбик клею ПВА, гострі ножиці.

Спочатку виміріть об’єм голови майбутнього володаря капелюха, виріжте з картону днище такого ж діаметру.
Потім приступаємо до виготовлення тульи циліндра. Виріжте її у формі прямокутника, враховуючи, що довга сторона повинна дорівнювати довжині кола днища циліндра. Висоту підберіть, як вам більше подобається.

Тепер з паперу (картону) зробіть поля. Їх зовнішній діаметр підберіть на власний розсуд. Тільки пам’ятаєте, що у циліндра поля досить короткі (див. малюнок). Але якщо хочете зробити сомбреро, робіть поля великими. Після цього в центрі виробу виріжте отвір по діаметру дна циліндра.

Тепер, акуратно обклейте чорною тканиною усі вирізані деталі циліндра. Потім приступайте до збору деталей. Підрізайте злегка внутрішній виріз полів, наклейте тулью з готовим днищем.

Місця склеювання, що залишилися, зафарбуйте чорним маркером.
Тепер, оціните усі достоїнства вашого чудового капелюха, зробленого власними руками. Ну, хто скаже, що вона з паперу?

Капелюшок для новорічного свята

Как из бумаги сделать шляпу своими руками?

Такий капелюшок підійде для будь-якої людини: хоч дорослого, хоч для дитини. Її можна одягнути і до сукні, і до костюма, причому не обов’язково маскарадному. Одягніть такий капелюх просто з будь-яким одягом, і тут же з’явиться відчуття свята.

Її також можна зробити з паперу, тільки папір має бути блискучим. Краще всього підійде обгорткова, така, що залишилася від святкового подарунка або квіткового букета.

Як з паперу зробити капелюх своїми руками? Та дуже просто. Приготуйте для виробу блискучий папір, шматок білизняної, або декоративної гумки, ялинкову мішуру, пластикову коробку з-під торта.

Розкладете папір на столі, розгладьте складочки руками. На середину поставте кришку пакувальної коробки, підніміть краї паперу, повністю загорнувши в неї кришку. Перетягніть ваш твір білизняною гумкою.

Звисаючі кінці паперу обріжте ножицями, оберніть головний убір ялинковою мішурою по усьому колу, закривши гумку, можна додати ще декілька кругів мішури.

Как из бумаги сделать шляпу своими руками?

Усе закріпите щільно яскравою шпилькою, або пришийте міцно. А щоб капелюшок не злітав з голови, виконайте два отвори, вставте тасьомки. Усе, ваш капелюшок готовий.

Дуже сподіваюся, що вам згодяться ці поради. Виявите фантазію, і на основі запропонованих виробів, зробіть свій, неповторний капелюх, найпомітніший і найкрасивіший!

Поділитися:

Share to Odnoklassniki
Share to MyWorld
Share to LiveJournal
You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

WordPress: 16.37MB | MySQL:49 | 0.207sec