Чому дівчата вибирають турків? | Стрічка корисних статей

Чому дівчата вибирають турків?

Пост для:

  • українських хлопців. Наші дівчата просто табунами виїзжають в Туреччину, приймають мусульманство і в стані невимовної ейфорії створюють сім”ї. А як же наші парубки??

  • мамів і татів. Нема ніякої ради на наших українських роксолян – вони збрешуть, підговорять подруг, дістануть гроші неясними путями, –  але всеодно полетять на вікенд до коханого. Що ж такого особливого у тих “гарячих турецких парнях”?

  • дівчат. Бо певно тільки лінива не знайомилася по скайпу з жгучім брюнетом і не вислуховувала купу компліментів.

 

Якшо серйозно, то тенденція до українсько-турецьких шлюбів продовжує зростати. І за період 2009-2010 року збільшилася  на 18%. І то, треба думати,  не кінець.

То чого? Що такого привабливого у тих хлопцях? І що є у них, чого немає у наших?

 

Зараз я одним махом відділю половину наших закоханих українок від іншої. Деякі дівчата закохані не в хлопців, а в Туреччину. Більше того, передивилися серіал “Клон” і аж вищать – так хочуть спробувати тої долі: загадкової, гарячої, покірної. Хіба ж не романтично, якшо якийсь багатий чорнявий мен впокорить твою душу і тіло, обдарує тебе золотом і не дозволить демонструвати твої тєлєса іншим мужикам? Він же тебе любить і ти тільки його!

 

Ну так от, якщо дівчина закохана в Туреччину, в серіал “Клон”(і по фіг, шо він не про Туреччину), в танець живота – хлопець для неї просто інструмент досягнення вмріяного ночами життя.

Скоро такі дівчата стикаються з реаліями, вони бачать що ночі на прольот танці тут ніхто не витанцьовує, хлопці стають все євпропеїзованіші і все менш багатими; впокорювати тебе ніхто не буде, хіба черевиком по зубам, якшо заслужиш (злобна шутка).

 

 

 

 

Але інша половина, що закохані у хлопців більш, ніж у країну, таки знають що роблять.

 

1. Такі дівчата кажуть, що на турецьких хлопців можна покластися. Вони дуже серйозно ставляться до поняття сім”ї. І таки правда. В деяких сім”ях збереглася традиція: якщо батьки не дадуть згоди, хлопець, хай би йому було і 35 – не одружиться.  Повага до батьків над усе. А якщо хлопець вже одружиться, то він стає аж вищим у суспільстві, аніж був до цього. Деякі серйозні фірми на високі посади беруть тільки одружених.

 

 

Отже, турецькі хлопці самі по собі дають більше гарантій сімейного щастя. Вони на рівні з дівчатами прагнутимуть створити сімейне гніздо, нестимуть з магазинів торби, бо вони самі по собі кайфують від того, що дома їх чекає дружина.

Крім того, вони ніколи не скупляться на хвалу, на дякування за смачні (ну в кого як, за себе не кажу) вечері, на гарні і милі прізвиська своїм коханим.

 

 

 

 

 

 

 

 

2. У турецьких хлопців є три основних пороки: куріння, азартні ігри і слов”янські дівчата. З курінням можна або змиритися, або підмовити кинути. На азартні ігри можна просто не залишити часу за любощами. А слав”янські дівчата? Так ось вона я! Турецькі чоловіки у 4 (!) рази рідше зраджують слов”янським дружинам, аніж турецьким. З пороками розібралися. А значить, турецькі чоловіки без поганих звичок. Люблять, шанують, пишаються.

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Люблять дітей і завжди їх хочуть заводити. Якщо українських хлопців часом доводиться аж умовляти на чадо – то турецькі чоловіки умовляють дівчат. У період вагітності носяться як з писаними торбами. Потім встають уночі до малятка разом з мамою. Він цінує жінку аж так, тому що саме вона подарувала йому продовження  роду.

 

4. Турецькі хлопці витриваліші у ліжку. Пардон за такий пікантний мент, але турки – вони ж обрізані. А то велика штука в предметі сексу. То надає більше сили, більше чутливості, ну і т.д. не примушуйте мене продовжувати)) Не один раз я чула таку думку, що після “обрізаного” зі звичайними хоч не лягай…

5. Турецька щедрість славиться точно так само, як і гостинність. І то не слова. Я живий свідок того. Але коли в турка щось просить кохана дружина – лобом об асфальт, а дістане хоч алєнькій цвєточьок. Часом доходить до абсурду, але такі оці чоловіки: аж занадто відповідальні, що, ясний перець на руку нам, українським дівкам.

 

6. Турецькі хлопці стильні і доглянуті. І не метросексуали вони даже (є й такі, не заперечую), а в них то як щось необхідне. У них є тут культ чоловічої краси. А коли приїжають наші слов”янські мадмазелі з культом жіночої – вони просто ловлять один одного на флюїди. Доказ чоловічої дотошності щодо зовнішнього вигляду: в Україні мій Хем приперся в перукарню і чуть не здурів від здивування, коли його випустили вже через 15 хвилин. Він намагався всім пояснити, що тут не так і там недогода. Бо в Туреччині я його можу чекати півтори години!!!!  Спочатку  стрижуть, потім видерають лишні коси з носа, вух, брів. Потім починають довгий процес гоління. Потім вищипують пінцетом те, що не взяла бритва… Я відволіклась. Словом, з таким красенем, у якого завжди все в порядку з зачіскою, руками, вишуканий парфум приємно бути поруч. Вони люблять, щоб їх любили. Але ще більше люблять любити і не знати від коханої відмови. Для нас же стараються. Щоб кохана не втікла до ще гарнішого)

 

 

 

Всі ці плюси узагальнено. Зрозуміло, що в кожного по різному і є купа негативних прикладів. Я свої пунктики списала з моїх проанкетованих  подруг, що вже одружилися і живуть тут, в Туреччині. Так, насправді, у нас тут своя діаспора і такі дівчата тримаються разом.

 

Не малу роль зіграв історичний фактор: наша крута Роксоляна, дала перцю усім туркам, ще й розбавила троха ординської крови. Так що ми тут просто історично зобумовлені. Так має бути і крапка.

 

 

 

P.S. Навіть і не збиралася ображати українських легінів. Розказала вам те, що мені розказали дівчата. Ну свого троха додала. Не кидайтеся тухлими томатами.

Джерело: http://femina.blox.ua/2011/02/Chomu-divchata-obirayut-turkiv.html

Поділитися:

Share to Odnoklassniki
Share to MyWorld
Share to LiveJournal
You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

WordPress: 16.2MB | MySQL:47 | 0.198sec