Чому дівчата вибирають турків?

Пост для:

  • українських хлопців. Наші дівчата просто табунами виїзжають в Туреччину, приймають мусульманство і в стані невимовної ейфорії створюють сім”ї. А як же наші парубки??

  • мамів і татів. Нема ніякої ради на наших українських роксолян – вони збрешуть, підговорять подруг, дістануть гроші неясними путями, -  але всеодно полетять на вікенд до коханого. Що ж такого особливого у тих “гарячих турецких парнях”?

  • дівчат. Бо певно тільки лінива не знайомилася по скайпу з жгучім брюнетом і не вислуховувала купу компліментів.

 

Якшо серйозно, то тенденція до українсько-турецьких шлюбів продовжує зростати. І за період 2009-2010 року збільшилася  на 18%. І то, треба думати,  не кінець.

То чого? Що такого привабливого у тих хлопцях? І що є у них, чого немає у наших?

 

Зараз я одним махом відділю половину наших закоханих українок від іншої. Деякі дівчата закохані не в хлопців, а в Туреччину. Більше того, передивилися серіал “Клон” і аж вищать – так хочуть спробувати тої долі: загадкової, гарячої, покірної. Хіба ж не романтично, якшо якийсь багатий чорнявий мен впокорить твою душу і тіло, обдарує тебе золотом і не дозволить демонструвати твої тєлєса іншим мужикам? Він же тебе любить і ти тільки його!

 

Ну так от, якщо дівчина закохана в Туреччину, в серіал “Клон”(і по фіг, шо він не про Туреччину), в танець живота – хлопець для неї просто інструмент досягнення вмріяного ночами життя.

Скоро такі дівчата стикаються з реаліями, вони бачать що ночі на прольот танці тут ніхто не витанцьовує, хлопці стають все євпропеїзованіші і все менш багатими; впокорювати тебе ніхто не буде, хіба черевиком по зубам, якшо заслужиш (злобна шутка).

 

 

 

 

Але інша половина, що закохані у хлопців більш, ніж у країну, таки знають що роблять.

 

1. Такі дівчата кажуть, що на турецьких хлопців можна покластися. Вони дуже серйозно ставляться до поняття сім”ї. І таки правда. В деяких сім”ях збереглася традиція: якщо батьки не дадуть згоди, хлопець, хай би йому було і 35 – не одружиться.  Повага до батьків над усе. А якщо хлопець вже одружиться, то він стає аж вищим у суспільстві, аніж був до цього. Деякі серйозні фірми на високі посади беруть тільки одружених.

 

 

Отже, турецькі хлопці самі по собі дають більше гарантій сімейного щастя. Вони на рівні з дівчатами прагнутимуть створити сімейне гніздо, нестимуть з магазинів торби, бо вони самі по собі кайфують від того, що дома їх чекає дружина.

Крім того, вони ніколи не скупляться на хвалу, на дякування за смачні (ну в кого як, за себе не кажу) вечері, на гарні і милі прізвиська своїм коханим.

 

 

 

 

 

 

 

 

2. У турецьких хлопців є три основних пороки: куріння, азартні ігри і слов”янські дівчата. З курінням можна або змиритися, або підмовити кинути. На азартні ігри можна просто не залишити часу за любощами. А слав”янські дівчата? Так ось вона я! Турецькі чоловіки у 4 (!) рази рідше зраджують слов”янським дружинам, аніж турецьким. З пороками розібралися. А значить, турецькі чоловіки без поганих звичок. Люблять, шанують, пишаються.

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Люблять дітей і завжди їх хочуть заводити. Якщо українських хлопців часом доводиться аж умовляти на чадо – то турецькі чоловіки умовляють дівчат. У період вагітності носяться як з писаними торбами. Потім встають уночі до малятка разом з мамою. Він цінує жінку аж так, тому що саме вона подарувала йому продовження  роду.

 

4. Турецькі хлопці витриваліші у ліжку. Пардон за такий пікантний мент, але турки – вони ж обрізані. А то велика штука в предметі сексу. То надає більше сили, більше чутливості, ну і т.д. не примушуйте мене продовжувати)) Не один раз я чула таку думку, що після “обрізаного” зі звичайними хоч не лягай…

5. Турецька щедрість славиться точно так само, як і гостинність. І то не слова. Я живий свідок того. Але коли в турка щось просить кохана дружина – лобом об асфальт, а дістане хоч алєнькій цвєточьок. Часом доходить до абсурду, але такі оці чоловіки: аж занадто відповідальні, що, ясний перець на руку нам, українським дівкам.

 

6. Турецькі хлопці стильні і доглянуті. І не метросексуали вони даже (є й такі, не заперечую), а в них то як щось необхідне. У них є тут культ чоловічої краси. А коли приїжають наші слов”янські мадмазелі з культом жіночої – вони просто ловлять один одного на флюїди. Доказ чоловічої дотошності щодо зовнішнього вигляду: в Україні мій Хем приперся в перукарню і чуть не здурів від здивування, коли його випустили вже через 15 хвилин. Він намагався всім пояснити, що тут не так і там недогода. Бо в Туреччині я його можу чекати півтори години!!!!  Спочатку  стрижуть, потім видерають лишні коси з носа, вух, брів. Потім починають довгий процес гоління. Потім вищипують пінцетом те, що не взяла бритва… Я відволіклась. Словом, з таким красенем, у якого завжди все в порядку з зачіскою, руками, вишуканий парфум приємно бути поруч. Вони люблять, щоб їх любили. Але ще більше люблять любити і не знати від коханої відмови. Для нас же стараються. Щоб кохана не втікла до ще гарнішого)

 

 

 

Всі ці плюси узагальнено. Зрозуміло, що в кожного по різному і є купа негативних прикладів. Я свої пунктики списала з моїх проанкетованих  подруг, що вже одружилися і живуть тут, в Туреччині. Так, насправді, у нас тут своя діаспора і такі дівчата тримаються разом.

 

Не малу роль зіграв історичний фактор: наша крута Роксоляна, дала перцю усім туркам, ще й розбавила троха ординської крови. Так що ми тут просто історично зобумовлені. Так має бути і крапка.

 

 

 

P.S. Навіть і не збиралася ображати українських легінів. Розказала вам те, що мені розказали дівчата. Ну свого троха додала. Не кидайтеся тухлими томатами.

Джерело: http://femina.blox.ua/2011/02/Chomu-divchata-obirayut-turkiv.html

Поділитися:

Share to Odnoklassniki
Share to MyWorld
Share to LiveJournal

No related posts.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

загрузка...
sitemap ссылка справочник телефонов по чебоксарам ссылка ссылка mts телефонный справочник казахстана 2012 года как найти электронный адрес человека по фамилии и имени программы для поиска людей через номер мобильного телефона москва база телефонов адрес база волгоград найти человека по фамилии мегафон телефонная база данных справочник телефонов как найти по адресу номер телефона г уфа найти адрес по телефону и фамилии уфа телефонная база г ташкента демо версии егэ 2012 за 9 класс егэ справочник телефонов в городе полярные зори демонстрационные материалы по егэ демонстрационные варианты егэ по алгебре за 2012 год online тесты демонстрационный тест егэ по географии 2012 тесты и ответы по химии егэ 11 класс скачать адресно телефонная база данных по санкт петербургу тесты егэ 9 класс математика тесты по математике егэ 2012 демо версия егэ по математике в 9 классе математика тут егэ Голубев sitemap